Archiwum

Tydzień z głowy #2

By  | 

Miłość, kłótnia, pojednanie, penis i Britney Spears – tak właśnie upłynął ubiegły tydzień w polskim showbiznesie. Zapraszamy na drugą odsłonę naszego przeglądu świata gwiazd i zbytku. Uwaga: przy czytaniu wskazany jest dystans!

Poniedziałek zaczął się od konferencji nowego „hitu” TVP, czyli programu „SuperSTARcie”. To show podobne do „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, tylko że inne. Na czym polega inność jeszcze nie odkryto. Okazało się, że prowadzącym, obok zapowiedzianej wcześniej Mariki, będzie Antek Królikowski. Jaki ten młody aktor jest widać dobrze – lubi się zabawić, lubi wypić i zaszaleć. Okazuje się jednak, że na konferencję przyszedł również bardzo pobudzony. Antoś nie panował chyba trochę nad swoimi żartami i zadrwił z niepełnosprawności Jasia Meli występującego obecnie w „Tańcu z Gwiazdami”. – Wiadomo, teraz w modzie w różnych programach rozrywkowych są ubytki fizyczne, ale u nas wszystko w komplecie – miał wedle cytatu Fakt.pl powiedzieć.

Wtorek minął bez zbędnych sensacji, bo środa była bogata w atrakcje. Otóż tak, do Polski przyjechała miss Britney Spears. Niestety nie na koncert, a jedynie zaprezentować swoją bieliznę dla marki Gatta. Wydarzenie odbyło się z dużą pompą, supermarket Złote Tarasy pękał w szwach od fanów, dziennikarzy oraz celebrytek chcących ogrzać się w blasku gwiazdy. Pojawiła się też pani Doda, która podarowała Brycie bursztyn. Z naszych informacji wynika, że Spears nie przyjęła prezentu z jakimś szczególnym podnieceniem i szybko chciała wyminąć Rabczewską. Ta jednak szybko złapała ją za fraki i cyknęła zdjęcie. Ma szczęście, że autorka „Piece of me” ma uśmiech wyćwiczony przez lata. Gdyby nie to miliardom fanów Doroty mógłby ukazać się grymas na twarz Britney. No ale wtedy wiadomo – trzeba byłoby spalić jej dom, rzucić parę klątw w języku elfów, ewentualnie pobić w łazience.

W środę też nastąpiło pojednanie Jasia Meli i Antka Królikowskiego. Panowie swoją przyjaźń postanowili uwiecznić na kilku zdjęciach okolicznościowych. Trzeba przyznać, że z humorem. Zawsze w okolicznościach, gdy gwiazdy pokazują dystans, myślę o Kasi Zielińskiej. Ona na miejscu Jasia chyba wybuchłaby na tysiąc małych, rudych kawałeczków.

Zła wiadomość dla wszystkich fanów Rafała Maślaka i jego potwora w majtkach. Mister Polski wyznał, że jest zakochany. Tą smutną wiadomością postanowił podzielić się na Facebooku – cóż, na okładkę Gali musi jeszcze trochę popracować.

Polski showbiznes jest jak ying i yang – musi być równowaga. Maślak się zakochał, więc komuś musiało przydarzyć się nieszczęście. Padło na Michała Piróga, który złamał palec. Tym faktem podzielił się oczywiście ze swoimi fanami. Co ciekawe to środkowy palec. Być może za często był zmuszony pokazywać go homofobom? Wracaj do zdrowia, Michał!

Jeśli ktoś sobotę spędził na kacowaniu, to miejmy nadzieję, że nie wpadł na pomysł włączenia TVP2. Otóż w „The Voice of Poland” mieliśmy wątpliwą przyjemność słuchać „śpiewu” celebrytki znanej z Top Model – Michaliny Manios. Modelka głęboko wierzy w to, że śpiewa pięknie, co często udowadnia podczas imprez karaoke oraz leżąc przed klubami i fałszując Madonnę. Sprawdzone info!

wadowice24