Archiwum

PRIDE – pierwszy taki magazyn

By  | 

30 września to Dzień Chłopaka. W tym roku będzie obchodzony wyjątkowo, bo na polskim rynku pojawił się jedyny, niepowtarzalny i unikatowy kwartalnik dla świadomych mężczyzn. Czy warto kupić? Oczywiście. A dlaczego? O tym poniżej.

PRIDE to magazyn, jakiego na rynku jeszcze nie było. Luksusowy, lecz poruszający sprawy społeczne. Pełen mody, kultury i wywiadów z inspirującymi ludźmi. Dostępny już od dziś, 30 września. Dlaczego warto go kupić? – Bo przejdzie do historii – mówi nam redaktor naczelny, Sebastian Wasiński. – W pierwszym numerze magazynu PRIDE prześwietlamy Jacka Poniedziałka, prezentujemy 69 powodów do dumy, rozmawiamy z Kayah o stereotypach, odpowiadamy na pytanie, ile kosztuje homofobia, odkrywamy tajemnicę Roberta de Niro i podziwiamy geniusz Pharrella Williamsa. Poza tym w magazynie autorskie sesje modowe, ekscytujące podróże, przepisy na miłość o poranku oraz seksowni mężczyźni – dodaje.

Magazyn PRIDE kupisz w salonach InMedio oraz Relay, w Empiku, wybranych punktach Ruchu, lecz także na naszej stronie internetowej. Tu masz wybór: wersja drukowana na terenie Polski, prenumerata oraz wersja elektroniczna. Do kupna drogą elektroniczną potrzebna jest rejestracja – to zajmie ci zaledwie kilka chwil. Nie zwlekaj więc – PRIDE to magazyn, którego nie może zabraknąć na twojej półce.

wadowice24