O nas

Niektórzy upierają się, że w internecie jest już wszystko. My uparliśmy się, że nie i postaramy Ci się to udowodnić. Nie było jeszcze w Polsce portalu, który poruszałby tematy LGBTQ od strony kulturowej i społecznej, dogłębnie i merytorycznie. Portalu, który dostarczałby rzetelnych informacji, ciekawych tekstów i rozrywki. Portali randkowych jest całe mnóstwo, podobnie jak tych próbujących udowodnić, że jesteśmy złem największym. My jednak wiemy, że tak nie jest.

Środowisko LGBTQ ma swoją historię, swoich bohaterów, idoli i swoje tematy. Nie znaczy to jednak, że odcinamy się od reszty. Wręcz przeciwnie – jesteśmy otwarci na wszystkich ludzi i wierzymy, że więcej nas łączy niż dzieli, a orientacja seksualna nie jest wyznacznikiem naszych zainteresowań i poglądów. Nie jest również tym, co definiuje nas jako ludzi. Wystarczy wzajemny szacunek, odrobina zaufania i uśmiech. Na tych wartościach zbudowaliśmy ten portal.

Dlaczego PRIDE? Bo jesteśmy dumni: z bycia ludźmi, Europejczykami, Polakami, a w końcu także gejami. Dlaczego teraz? Bo w końcu trzeba. Bo czas na zmiany, które wspólnie z Tobą chcemy zapoczątkować tworząc profesjonalną i elegancką przestrzeń do sensownej i jakościowej wymiany myśli. Dlaczego my? Bo mamy pomysł, chęci i zapał, by spróbować podjąć to wyzwanie bez zbędnych sensacji, ideologicznych wojen i awantur, którymi już wszyscy jesteśmy zmęczeni. Zapraszamy i witamy w naszym domu!